Kodėl reikia įsirengti terasą ant stogo?

Iš pirmo žvilgsnio stogo terasa skamba kaip prašmatnus ir prabangus dalykas, kurį reikia kruopščiai prižiūrėti. Gerai įrengta terasa daugiabutyje gali būti geriausia vieta atsipalaiduoti ir susitikti su kaimynais. Juk daugiabutyje gyvenantiems asmenims dažnai norisi daugiau erdvės, o kieme jos nėra, dažniausiai tik vienas ar keli nepatogūs suolai, dėl to toks pasirinkimas yra tikrai geras.

Stogo terasos įrengimas yra vis dažnesnis reikalavimas, kurį gauname iš klientų. Terasa ant daugiabučio namo stogo yra labai brandus sprendimas miesto gyventojams. Jie gali tokioje terasoje įrengti mini sodą ar sodą laisvalaikiui praleisti. Ant garažo ar namo stogo esančią terasą galima sujungti su namu ar butu šalia jūsų. Kai šalia namo ar kotedžo nėra vietos poilsio zonai, pakelta terasa yra naujas ir praktiškas sprendimas.

Terasa ant stogo bus puiki deginimosi vieta, kuri suteiks daugiau privatumo nei įprasta terasa ant žemės. Taip pat, tinkamai aptvėrus, tokio tipo terasa bus saugi vieta žaisti jūsų vaikams. Galėsite nebijoti, kad vaikas netyčia paliks jūsų terasą / kiemą, o į terasą ant stogo bus sunku patekti nepageidaujamiems asmenims.

Stogo terasos įrengimas

Visų pirma reikėtų įvertinti objektą. Kokia danga padengtas stogas? Dažniausiai pasitaikančios medžiagos yra prilydoma danga (mida) arba (pvc) stogo danga. Rekomenduojama atkreipti dėmesį į dangos sluoksnių kiekį ir ant kokių kitų medžiagų yra prilydytos šios medžiagos, tai gali būti betonas, vata ar kitos šiltinamosios medžiagos. Pagal tai įvertinti kokio tipo konstruktyvą naudoti poilsio zonos įrengimui, kad būtų paskirstytos apkrovos ir nepažeista stogo danga (hidroizoliacija). Taip pat atkreipkite dėmesį, kokiu būdu medžiagos terasai pateks ant stogo? Ar viskas bus sunešta per laiptinę, o gal, įkelta su kranu?

Stogo terasų įrengimas vyksta pagal tuos pačius principus, kaip ir kitų tipų terasų įrengimas. Vienintelis skirtumas yra pamatas. Garažo ar namo stogas yra tvirtas pagrindas, todėl nereikia betoninių polinių ar kitokio tipo pamatų. Todėl greičiau įrengti terasą ant stogo. Reguliuojamo aukščio laikiklis (pjedestalas) naudojamas stogo terasai įrengti. Jie leidžia lengvai sukurti tvirtą ir lygų terasos dugną ir prireikus išlyginti nedidelius stogo nelygumus.

Stogo terasai galite pasirinkti įvairią medieną, įskaitant termiškai apdorotą pušį ir WPC kompozicinę terasos lentą. Praktiškas ir ekonomiškas sprendimas yra alyvuotos pušies ar maumedžio lentos. Prabangesnis pasirinkimas yra egzotiškos medienos arba WPC kompozicinės terasos plokštės.

Daugiabučio namo ar garažo stogo terasa turi būti ne tik kokybiškai įrengta, bet ir užtikrinanti, kad įrengimo metu nebūtų pažeista pastato stogo konstrukcija. Terasos įrengimas ant stogo reikalauja tam tikrų žinių ir patirties, todėl kviečiame pasirinkti mūsų ekspertų komandą. Mes visada pasirengę jums patarti ir pateikti geriausią sprendimą jūsų terasai ant stogo!

Leiskite sau daugiau ir pasilepinkite terasa ant stogo, kuri taps ne tik puikia vieta jūsų poilsiui, bet ir vieta, kurioje galėsite artimiau susipažinti su kaimynais ir smagiai praleisti laiką.