skaitmenine rinkodara iliustracija

Kaip padidinti internetinės parduotuvės pardavimus neleidžiant pinigų reklamai?

Valdant internetinę parduotuvę yra itin svarbu ją optimizuoti taip, kad iš kiekvieno organinio lankytojo būtų galima išspausti kuo daugiau pardavimų. Todėl itin svarbu optimizuoti įvairius parduotuvės aspektus, norint pasiekti optimaliausią variantą pardavimams.

Iškelkite naujas prekes

Nepriklausomai nuo to, kurioje rinkoje dirbate, kiekvienas pirkėjas domėsis šviežiausiais ir naujausiais produktais. Todėl itin svarbu turėti atskirą kategoriją ar puslapį, kuriame bus rodomi naujausi produktai. Pavyzdžiui šis puslapis, kuriame pozicionuojamos naujos knygos, yra itin svarbus jo lankytojams. Populiariausių knygų tiražai gali baigtis vos per kelias dienas, jeigu jie sprogsta populiarumu. Ištikimiausi lankytojai ir skaitytojai fanatikai tiesiog graibsto knygas ir tikrina puslapį vos ne kasdien. Todėl svarbu pasirūpinti jų norais ir paruošti tokius puslapius, kurie tenkina jų interesus ir paklausą. Būtų galima sukurti daugiau panašios tematikos kategorinių puslapių ir iškelti nukainuotas prekes ar produktus, kurie yra geriausiai įvertinti klientų.

Pasirūpinkite techniniais aspektais

Dauguma smulkių pardavėjų praleidžia šį aspektą, nes mano, kad jį optimizuoti brangu. Bet tai nebūtinai turi būti tiesa. Reikėtų pasirūpinti esminiais techninio optimizavimo aspektais – apmokėjimo sklandumu, sveatinės greičiu bei pasiekiamumu – ar visus svetainės puslapius galima pasiekti, ar visus puslapius reikia rodyti klientams. Tinkamas domeno hostingo sprendimas taip pat gali atnešti papildomų pardavimų, nes svetainės greitis turi tam tiesioginę įtaką. Yra atlikta tyrimų, kuriuose paaiškėjo, kad net sekunde didesnis vidutinis svetainės krovimo greitis turi itin didelę neigiamą įtaką galutiniam svetainės rezultatui. O jeigu svetainėje turite daug produktų ar puslapių krovimo greitis gali būti itin lėtesnis – keliomis sekundėmis. Dėl šių priežasčių itin svarbu pasirinkti ištestuotą ir patikimą hostingo tiekėją jūsų elektroninei parduotuvei.

Tikimės, kad šie keli itin paprasti patarimai padės jums didinti pardavimus neleidžiant papildomų pinigų reklamai. Ir, žinoma, nuoširdus rūpestis ir darbas svetainės labui plečiant prekių asortimentą ir pasiekiamumą visada pritraukia daugiau pajamų tad pasirūpinkite ir šiuo itin svarbiu elektroninės parduotuvės aspektu.