Šiltnamiai internetu

Šiltnamiai internetu: ieškome paties geriausio kartu

Lietuviai – nagingi ir verslūs žmonės, tad nieko keisto, kad daugelis užsiima po darbo įvairiais darbais, kurie jiems ne tik suteikia malonumo, tačiau tuo pačiu padeda užsiauginti įvairius skanėstus. Šįkart mes apie daržininkystę, kuri, kaip dažnai juokaujama, yra lietuvio kraujyje. Žinoma, puikiam ir patogiam augalui auginimui yra būtini šiltnamiai, kurie Jums leis išauginti labai skirtingų kultūrų augalus.

Šiltnamiai internetu yra labai įvairūs ir pradėjus ieškoti pamatysite, kad egzistuoja ypač plati pasiūla. Visiškai natūralu, kad siekiant rasti patį geriausią teks palyginti nemažai galimybių, apgalvoti nemažai niuansų ir tuo pačiu pasitarti su specialistais. Visgi, tai džiugina, kadangi galiausiai rastas pasirinkimas bus pats geriausias.

Jeigu nusprendėte pirkti internetu – tokiu atveju pasinaudokite mūsų patarimais, kurie garantuos, kad rasti šiltnamiai Jums puikiai tiks.

 • Pirmasis svarbus kriterijus, kurį reikia įvertinti, yra šiltnamio dydis, kuris labai varijuoja. Daigyklos dažniausiai yra mažesnių matmenų, kai tuo tarpu šiltnamiai kur kas didesnių. Žinoma, pirmiausia naudinga rasti vietą, kurioje us laikomas šiltnamis, o pagal šį niuansą ieškoti ir tinkamo dydžio šiltnamio. Šiuo metu patys populiariausi ir dažniausiai perkami yra matmenų:

 

 • Šiltnamiai 3×6.
 • Šiltnamiai 2×3.
 • Šiltnamiai 3×4.
 • Šiltnamiai 2×4.

 

 • Ieškodami tinkamo visada galite susipažinti ir su stiliumi, kuris varijuoja. Nuo paprasčiausių, gal kiek minimalistinio stiliaus šiltnamių, iki kiek įmantresnių, kurie skirti ne tik daržovių auginimui, tačiau tuo pačiu ir daržo puošimui.
 • Daugeliui žmonių svarbiu kriterijui tampa kaina. Paprasčiausiai žinodami savo galimybes gali tikslingai peržiūrėti tik tas alternatyvas, kurios atitinka. Modernūs šiltnamiai internetu šiuo metu tikrai nėra brangūs, o palaukus akcijos galėsite įsigyti dar pigiau. Rinkitės kokybę, kuri ne tik atitinka, tačiau net ir pranoksta Jūsų poreikius.
 • Svarbus kriterijus yra gamintojas. Skaitykite kitų žmonių paliktus komentarus apie konkrečius gamintojus ir raskite Jums labiausiai tinkamą variantą. Šiltnamiai iš Lenkijos perkami Lietuvoje aktyviai, kadangi tai kokybė, kuri garantuoja funkcionalumą.
 • Gali skirtis ir šiltnamio paskirtis. Vieni skirti braškėms, o kiti kur kas didesniems augalams, tad priklausomai nuo to, ką planuojate auginti, ieškokite ir Jums reikalingi šiltnamio.
 • Žinoma, jie gali būti nestandartiniai arba gali būti kur kas įprastesni. Rinkitės tą variantą, kuris Jums atrodo tinkamiausias.
 • Rinkoje taip pat parduodami žieminiai šiltnamiai, kurie yra skirti daržovių auginimui vėsiuoju metų laiku.

Pasiūla labai plati, tad jeigu nesat tikras dėl pasirinkimo – visada galite pasitarti su konsultantais, kurie mielai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus. Visada verta pirkti internetu, kadangi nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos šiltnamis bus pristatytas iki Jūsų namų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir bet kur kitur.